Neler Yapar

Stratejik İletişim Danışmanlığı

Kurumsal iletişim ve Kurum İçi İletişimi kapsamındaki tüm iletişim çalışmalarınızı marka standartlarınıza uygun, proaktif bir şekilde, sizler için en yararlı dönemlere göre organize ederek yapacağınız çalışmadan maksimum fayda elde etmenizi sağlıyoruz.

Halkla İlişkiler

Halkla İlişkiler çalışmaları ve medya çalışmalarında, kurumsal iletişim tecrübemizle birlikte doğru hedef kitleye ulaşabilmek için en iyi hizmeti veriyoruz.

Kurum İçi İletişim

Markanızın taşıyıcıları olan çalışanlarınız için eğitim programları, motivasyon çalışmaları ve kurum içinde çalışanlarınızın dikkatini çekecek güzel projeler planlıyoruz.

Start-up Proje Danışmanlığı

Yeni kurulan şirketler için veya şirketlerin kurumsal kimliklerini tamamlaması amacıyla oluşturduğumuz paket projeleri hayata geçiriyoruz.

Sosyal Sorumluluk & STK İş Birlikleri

Markanızın çalışma alanı veya önem verdiği sosyal alanlara uygun sosyal sorumluluk projeleri ve sponsorluk çalışmaları oluşturuyor ve yürütüyoruz. STK'lara Kaynak Geliştirme ve İletişim alanında danışmanlık yapıyor, ekiplerinin bir parçası olarak hizmet sunuyoruz.

Kurumsal Eğitim & Konuşmacı

Kurumunuzun ihtiyaç duyduğu tüm alanlarda çalışanlarınıza eğitim imkanı sağlıyoruz. Çalışanlarınız ve yönetici kadronuz için Türkiye’de alanında başarılı konuşmacılarla konsept çalışmalar sunuyoruz.

Değerlerimiz

  P-NAR Misyon

 

İletişimin her alanında her zaman müşterilerimizin beklentileri ve ihtiyaçları kapsamında tek bir ekip ruhu ile, tüm işlerimizde inovatif, kreatif, teknolojik ve direkt hedefe yönelik çözümler sunarak müşterilerimizin iletişim birimlerindeki tüm ihtiyaçlarını karşılamak, hayatlarını kolaylaştırmak, aynı anda çok sayıda projede eş zamanlılık sağlayarak zaman ve emek kaybını en aza indirmek, beklentilerini aşarak hedefe en etkin ve efektif şekilde ulaşmak.

  P-NAR Vizyon

 

P-NAR’ı iletişim alanında ihtiyacı olan herkesin tercih edebileceği bir danışmanlık ve aracılık hizmeti sunan bir şirket haline getirmek,

Yaptığı projelerle müşterilerinin beklentilerini en iyi şekilde karşılamak,

Yapılan her işte müşterilerinin, çalışanlarının ve iş ortaklarının mutluluk ve memnuniyetini her zaman ön planda tutmak,

Uluslararası çalışmalarda da referans gösterilen, başarılı bir şirket olmak

    P-Nar Değerler

 

Tecrübe Paylaşımı / Ekip ruhu

Ekibimizin her üyesinin, tüm bilgi birikimini ve tecrübesini hem kendi gelişimi hem de müşterilerine sunacağı en kaliteli hizmet için ekibimiz, iş ortaklarımız ve müşterilerimiz ile paylaşmaya hazır olması

 

İletişim

İletişim  sektörünün her mecrasında simetrik iletişim modelini hedef alan iletişim çalışmaları yapmak ve projeler üretmek

 

İnovatif /Yenilikçi

Tüm işlerimizde yeni ve yararlı fikirler üretmek, butik, özgün çalışmalar sunmak